تهران - ابتدای اتوبان آبشناسان، پلاک ۱۸ iconشنبه تا پنج شنبه از ساعت 10 الی 18:30
با ما تماس بگیرید: ۴۴۳۴۲۶۸۷-۰۲۱

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا و زندگی در این کشور کماکان یکی از گزینه های افرادی بوده که تصمیم به مهاجرت با هدف پیشرفت و تضمین آینده شغلی خود دارند. این کشور همواره انتخاب کسانی بوده که از سنین کودکی تا جوانی رویای تحصیل و کار در خارج از کشور داشته اند.

کانادا یکی از کشورهای مهاجر پذیر در زمینه تحصیل، کاری و اقامت است که این روزها به افزایش ظرفیت های خود پرداخته است.

حالا که فرصت تحصیل و اخذ مدرک دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس از دانشگاه هایی مانند McGill ، University of Toronto یا University of British Columbia  که از معتبرترین دانشگاه های دنیا هستند، میتوانید با اعتماد به تیم ویزانو از این فرصت بهترین نتیجه را دریافت کنید! تیم تخصصی تحصیلی کانادا در ویزانو، شرایط موفقیت پرونده شما بسیار بالا می برد. در انتهای این صفحه، گوشه ای از موفقیت های اخذ شده در سال های اخیر را مشاهده فرمایید.

از مزیت های بی شمار تحصیل در کانادا میتوان به سیستم آموزشی با کیفیت بالا، دانشگاه های معتبر و فرصت های شغلی پس از فارغ التحصیلی اشاره کرد که همین موارد کانادا را به انتخابی ایده آل برای کسانی که به دنبال تحصیلات عالی در سطح جهانی هستند، تبدیل کرده است. این کشور دارای استان های مختلف می باشد که برای وارد شدن به دانشگاه های آن باید با توجه به قوانین و شرایط جمعیتی استان مورد نظر اقدام کرد. دانشگاه های کانادا از رنکینگ بسیار خوبی در دنیا برخوردار هستند و تمامی رشته های تحصیلی را پوشش می دهند.

نکات مهمی برای تحصیل در کانادا وجود دارد که در ادامه همین مطلب به آن پرداخته شده است.

شرایط تحصیل در کانادا

به صورت کلی، شرایط تحصیل در کانادا شامل موارد زیر می شود و شرایط جزئی هر مقطع در جدول پایین تر آورده شده است:

 • سن 7 تا 38 سال
 • تمکن مالی معادل حداقل 35.000 دلار کانادا به بالا
 • سطح زبان انگلیسی حداقل آیلتس 6.5 به بالا یا فرانسوی ویژه تحصیل در استان کبک

زیر دیپلم (مدرسه)

حداقل سن 7 سال

توانایی ارتباط برقرار کردن به زبان انگلیسی

ساپورت مالی با تمکن مالی حداقل 35.000 دلار کانادا

کالج

حداکثر سن 23 سال

مدرک زبان انگلیسی حداقل آیلتس 6 آکادمیک

حداقل معدل دیپلم 14

تمکن مالی حداقل 40.000 دلار کانادا

لیسانس

حداکثر سن 28 سال

مدرک زبان انگلیسی حداقل 6.5 آکادمیک

حداقل معدل دیپلم 14

تمکن مالی حداقل 40.000 دلار کانادا

فوق لیسانس (مستر)

حداکثر سن 38 سال

مدرک زبان انگلیسی حداقل آیلتس 6.5 آکادمیک

حداقل معدل لیسانس بالاتر از 14

تمکن مالی 45.000 دلار کانادا

 

چرا با ویزانو از این طریق به کانادا مهاجرت کنید؟

 • کارشناسان متخصص پذیرش تحصیلی کانادا
 • خدمات اقامتی (رزرو خوابگاه،بیمه پزشکی و ...)
 • موفقیت بالای 95% پذیرش های تحصیلی
 • تضمین مالی از ابتدا تا انتهای پروسه مهاجرتی
 • گزارش دهی مداوم در طول پروسه
 • اخذ پذیرش از کالج، دانشگاه مورد علاقه شما
 • اختصاص قیم کاناداییcustodian) ) برای دانش آموز

 

در ادامه گوشه ای از ویزاهای اخذ شده توسط تیم متخصص تحصیل در کانادا ویزانو را مشاهده فرمایید.

 

canada-student-visa

 

مزایای تحصیل در کانادا

 • سیستم آموزشی با کیفیت بالا: کانادا دارای یکی از بهترین سیستم های آموزشی در جهان است. دانشگاه ها و کالج های این کشور به ارائه برنامه های تحصیلی با کیفیت بالا و آموزش توسط اساتید برجسته مشهور هستند.
 • تنوع رشته های تحصیلی: دانشگاه های کانادا طیف گسترده ای از رشته های تحصیلی را در مقاطع لیسانس، لیسانس ارشد و دکتری ارائه می دهند. شما می توانید رشته ای را پیدا کنید که با علایق و اهداف شغلی شما مطابقت داشته باشد.
 • فرصت های تحقیقاتی: کانادا در زمینه های مختلف تحقیقاتی از جمله علوم، مهندسی، پزشکی و علوم انسانی پیشرو است. بسیاری از دانشگاه های کانادا فرصت های تحقیقاتی منحصر به فردی را به دانشجویان ارائه می دهند.
 • محیط چند فرهنگی: کانادا کشوری چند فرهنگی است که از مردم سراسر جهان استقبال می کند. این امر باعث ایجاد محیطی پویا و غنی از نظر فرهنگی برای دانشجویان بین المللی می شود.
 • امکانات کار پس از فارغ التحصیلی: فارغ التحصیلان دانشگاه های کانادا به دلیل مهارت ها و دانش خود تقاضای زیادی در بازار کار دارند. بسیاری از دانشجویان بین المللی پس از فارغ التحصیلی مجوز کار پس از تحصیل دریافت می کنند و می توانند در کانادا به کار و زندگی ادامه دهند.

مراحل پذیرش در دانشگاه های کانادا

یکی از اولین اقدامات برای تحصیل در کانادا انتخاب رشته مورد نظر و دانشگاه هایی است که آن رشته ها را ارائه می دهند و دریافت پذیرش موفق می باشد. پس از انتخاب دانشگاه مورد نظر باید مدارک خود را در سایت دانشگاه آپلود کرده، مبلغی را بپردازید و منتظر پاسخ به آن باشید.

البته جایی برای نگرانی نیست! ما در ویزانو برای شما استادی پلن دقیق و کاملی طراحی می کنیم تا فقط موارد دلخواهتان را انتخاب کنید و مراحل پرداخت را پیش می بریم.

همه این موارد توسط تیم بین المللی ما برای شما برنامه ریزی و اجرا می شود. دپارتمان ویزای تحصیلی کانادا در ویزانو در تمامی مراحل راهنمای شماست و برای تحقق رویایتان همواره در تلاش است. مراحل قدم به قدم به شیوه زیر است:

 • انتخاب رشته و دانشگاه: اولین قدم انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر شما است. تیم نگارش استادی پلن ویزانو، در این مرحله برای شما لیستی کامل جهت معرفی موارد موجود و ممکن برای اخذ پذیرش را به شما ارائه می دهد.
 • بررسی شرایط پذیرش: پس از انتخاب رشته و دانشگاه از استادی پلن طراحی شده توسط شما، تیم پذیرش اقدام به مکاتبه با موسسه آموزشی موردنظر می کند.
 • آماده سازی مدارک: پس از بررسی شرایط پذیرش توسط تیم ویزانو، مدارک مورد نیاز جمع آوری و آماده برای ترجمه می شود. مدارک باید به زبان انگلیسی یا فرانسوی ترجمه شده باشند.
 • تکمیل فرم درخواست: فرم درخواست پذیرش به دقت تکمیل شده و به همراه مدارک مورد نیاز به دانشگاه ارسال می شود.
 • دریافت پذیرش: در صورت واجد شرایط بودن و ظرفیت استان مورد نظر، پذیرش از دانشگاه یا کالج به شما تعلق می گیرد.

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در کانادا

ما در ویزانو دقیق ترین لیست مدارک را برای شما آماده کرده ایم تا دغدغه و اضطراب جمع آوری مدارک و تاخیر در پروسه را نداشته باشید. چند مورد از این لیست شامل موارد زیر می شود:

 • مدارک تحصیلی: کارنامه دو سال اخیر مدرسه یا دیپلم یا لیسانس بسته به مقطع مورد درخواست
 • مدرک زبان: مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی مانند آیلتس، تافل، TCF، TEF
 • انگیزه نامه: انگیزه نامه ای که در آن به زبان ساده به توضیح اهداف تحصیلی و آینده خود بپردازید.
 • رزومه: رزومه ای که در آن به سوابق تحصیلی، تجربیات شغلی و فعالیت های فوق برنامه خود اشاره کنید.
 • توصیه نامه: دو یا سه نامه ی توصیه از اساتید یا کارفرمایان قبلی خود.
 • مدارک هویتی: پاسپورت و سایر مدارک هویتی.

هزینه های تحصیل در کانادا

یکی از بزرگترین نگرانی های دانشجویانی که علاقه مند به ادامه تحصیل در کانادا هستند، بحث هزینه های دانشگاهی است. توجه داشته باشید که تحصیل در تمامی دانشگاه های کانادا با پرداخت شهریه همراه است. با توجه به اینکه دانشجویان اجازه کار در دانشگاه تا هفته ای 20 ساعت در مقطع لیسانس و فوق لیسانس و 24 ساعت در مقطع دکتری دارند، می توانند تا حدودی هزینه های خود را تعدیل نمایند. از طرفی می توان از تخفیفاتی که دانشگاه های کانادا برای دانشجویان ممتاز در نظر میگیرند نیز استفاده کرد. در نتیجه تا حدودی از هزینه های تحصیل در کانادا کاهش پیدا می کند.

با این حال میزان اشتغال به کار بعد از تحصیل و کسب درآمد در آن نیز از درصد بسیار خوبی برخوردار است. از طرف دیگر، موفقیت در پیدا کردن شغل و ثبت سابقه کار در کانادا می تواند منجر به اقامت دائم در این کشور شود. بنابراین با تحصیل در کانادا علاوه بر بالا بردن سطح تحصیلات، می توانید به دریافت اقامت دائم کانادا نیز اطمینان داشته باشید! هزینه های تحصیل در کانادا بسته به دانشگاه، رشته و مقطع تحصیلی متفاوت است. به طور کلی، شهریه دانشگاه های کانادا برای دانشجویان بین المللی بین 20,000 تا 35,000 دلار کانادا به ازای هر ترم است. علاوه بر شهریه، باید مخارج دیگری مانند هزینه های زندگی، کتاب ها، حمل و نقل و بیمه درمانی را نیز در نظر بگیرید.

 

study-canada-cost

 

ویزای تحصیلی کانادا

برای تحصیل در این کشور به ویزای تحصیلی کانادا و استادی پرمیت نیاز دارید. دپارتمان کانادا در ویزانو، با دانش و تجربه چندین ساله خود، مدارک را به بهترین شکل ممکن به اداره مهاجرت کانادا ارائه می دهد.

نکات مهمی که برای دریافت ویزای تحصیلی باید داشته باشید عبارتند از:

 • پذیرش از یک دانشگاه یا کالج معتبر در کانادا را داشته باشید.
 • تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا را داشته باشید.
 • هیچ گونه سابقه کیفری نداشته باشید.

 

در ادامه گوشه ای از پذیرش های اخذ شده توسط تیم تحصیل در کانادا ویزانو از بهترین کالج ها و دانشگاه های کانادا به همراه استادی پرمیت آنان را مشاهده کنید.

 

canada-university-admission

 

تحصیل رشته های مختلف در کانادا

تحصیل رشته پزشکی در کانادا

پزشکی یکی از رشته هایی است که برای تحصیل در کانادا طرفداران زیادی دارد. همه ساله دانشجویان زیادی موفق به دریافت پذیرش در رشته های پزشکی یا پیراپزشکی دانشگاه های این کشور می‌شوند. دانشگاه های معتبری برای تحصیل در رشته پزشکی در کانادا وجود دارد، که از فارغ التحصیلان با شهرت جهانی برخوردارند.

وجود کیفیت آموزشی بسیار بالا و مطابق با استانداردهای جهانی، ارائه مدارک معتبر بین المللی و همچنین وجود فرصت های شغلی در این رشته سبب شده تا بسیاری از افراد به ادامه تحصیل در رشته پزشکی در کانادا بپردازند. علاوه بر آن پس از اتمام تحصیل و اشتغال به کار در کانادا، می توانند درخواست خود را برای اخذ تابعیت و یا شهروندی این کشور ارائه دهند.

برای تحصیل در رشته پزشکی یا دندانپزشکی در کانادا ابتدا باید به مدت 2 تا 4 سال در یکی از دانشگاه های کانادا و در رشته های مرتبط با پزشکی همچون، روانشناسی، زیست شناسی، علوم تجربی و… تحصیل کرده و مدرک لیسانس دریافت کنید. پس از آن باید در آزمونی با عنوان MCAT که عبارت اختصاری آزمون سراسری پزشکی می باشد، شرکت کنید. در صورت قبولی در این آزمون است که می توانید در یکی از دانشگاه های کانادا به ادامه تحصیل در رشته پزشکی بپردازید.

زبان مورد نظر برای تحصیل در کانادا به دانشگاه مورد نظر بستگی دارد و ممکن است انگلیسی و یا فرانسوی باشد. یکی از شرایط اخذ پذیرش تحصیل در رشته پزشکی معدل بالای 15 در مقطع پیش دانشگاهی و یا دیپلم می باشد. تحصیل در کانادا در رشته پزشکی 4 تا 6 سال به طول می انجامد و دانشجویان به طور متوسط باید نمره آیلتس 6.5 ارائه دهند.

 

تحصیل در کانادا مقطع دبیرستان

برای اینکه دانش آموزان بتوانند در مقطع دبیرستان به تحصیل در کانادا بپردازند، بهتر است که هر چه زودتر وارد این کشور شوند. در این صورت راحت تر می توانند با شرایط عمومی این کشور سازگار شوند. اما دانش آموزانی که قصد دارند در مقطع دبیرستان وارد مدارس این کشور شوند، باید از سن 14 تا 17 سال اقدام به پذیرش کنند. دانش آموزان می توانند با گذراندن سالهای آخر دبیرستان خود در کانادا، برای بهترین دانشگاه های آمریکا و یا کانادا آماده شوند. مدارس کانادا دارای استانداردهای بالایی است و با ارائه پلان خاص و امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های این کشور، همراه دانش آموزان است. برای ورود به دبیرستان های کانادا نیازی به گذراندن دوره های زبان نیست و تنها مصاحبه ای برای سنجش سطح زبان متقاضیان برگزار می شود.

در این مصاحبه دانش آموزان باید به اندازه کافی انگیزه خود را برای ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان در کانادا شرح دهند. این کشور همچنین از تمامی متقاضیانی که از استعداد بالایی برای ادامه تحصیل در کانادا برخوردار هستند، استقبال به عمل می آورد.

سال تحصیلی در این کشور از ماه سپتامبر شروع شده و در ژوئن به اتمام می رسد. در برخی از ایالت های کانادا دانش آموزان در سن 6 سالگی و در برخی دیگر از سن 5 سالگی تحصیل خود را شروع می کنند. تمامی دانش آموزان در این کشور باید 180 تا 190 روز در سال به تحصیل بپردازند و در امتحانات پایان سال شرکت کنند.

تحصیل رشته مهندسی در کانادا

بهترین دانشگاه های کانادا برای تحصیل مهندسی به ترتیب زیر است:

دانشگاه تورنتو            دانشگاه مک گیل         دانشگاه آلبرتا

دانشگاه بریتیش کلمبیا                  دانشگاه واترلو

اما پر طرفدارترین رشته های مهندسی برای تحصیل در کانادا بدین صورت است:

مهندسی کامپیوتر

مهندسی کامپیوتر در کانادا رشته‌ای محبوب و پر تقاضا است. این رشته به دلیل ماهیت پویا و چالش‌برانگیز، فرصت‌های شغلی متنوع و حقوق بالا، مورد توجه بسیاری از دانشجویان بین‌المللی قرار گرفته است. از سوی دیگر رشته ای مرتبط با کامپیوتر برای یافتن شغل و تسهیل اقامت دائم کانادا بعد از تحصیل می تواند بسیار جذاب باشد.

مهندسی کامپیوتر در کانادا در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می‌شود. برنامه‌های کارشناسی معمولا 4 سال به طول می‌انجامند و دروس پایه را در زمینه‌های ریاضیات، علوم کامپیوتر، مهندسی برق و طراحی سخت‌افزار ارائه می‌دهند. برنامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری به دانشجویان اجازه می‌دهد تا در یک حوزه تخصصی مانند هوش مصنوعی، رباتیک، یا علوم داده، مطالعات خود را عمیق‌تر کنند.

مهندسی IT

مهندسی IT یکی از رشته‌های تحصیلی محبوب و پرمتقاضا در کانادا است. پیش‌بینی می‌شود که بازار کار این رشته در سال‌های آینده به رشد خود ادامه دهد. به دلیل عواملی مانند افزایش وابستگی به فناوری، رشد تجارت الکترونیک و نیاز به نوآوری در زمینه‌های مختلف، تقاضا برای مهندسان IT  همچنان بالا خواهد بود.

در آمد مهندسان IT در کانادا بسیار مناسب و جالب توجه است. مهندس آی تی  از حقوق و مزایای خوبی برخوردار هستند. متوسط حقوق سالانه یک مهندس IT در کانادا حدود 77 هزار دلار کانادا است. با این حال، حقوق می‌تواند بسته به تجربه، مهارت‌ها و محل کار فرد به طور قابل توجهی متفاوت باشد

مهندسی عمران

تقاضای بالا برای مهندسین عمران در کانادا، به خصوص در استان های بزرگ وجود دارد. برای مدرک لیسانس مهندسی عمران، مجوز و مهارت های زبانی قوی مورد نیاز است. شایان ذکر است که حقوق سالانه به طور متوسط 86,600 دلار می باشد. مهندسی عمران یکی از مشاغل واجد شرایط در برنامه اکسپرس انتری کانادا است که برای اخذ اقامت دائم کانادا بعد از تحصیل کارایی بالایی دارد.

مهندسی مکانیک

تقاضا برای مهندسان مکانیک در کانادا بالاست، به خصوص در بخش‌هایی مانند:

صنعت هوافضا: کانادا به دلیل حضور شرکت‌های بزرگی مانند Bombardier و Pratt & Whitney، یکی از قطب‌های اصلی صنعت هوافضا در جهان است.

صنعت نفت و گاز: با توجه به وجود منابع عظیم نفت و گاز در کانادا، تقاضا برای مهندسان مکانیک در این بخش نیز بالا است.

صنعت خودرو: صنعت خودرو در کانادا نیز یکی از بخش‌های مهم اقتصادی این کشور است و به دنبال مهندسان مکانیک با مهارت‌های مختلف است.

صنعت تولید: مهندسان مکانیک در زمینه‌های مختلفی از جمله طراحی و ساخت ماشین‌آلات، تجهیزات و سیستم‌های تولیدی نیز فعالیت می‌کنند.

متوسط حقوق مهندسان مکانیک در کانادا سالانه حدود 92.000 دلار کانادا است.

پیش‌بینی می‌شود که بازار کار مهندسی مکانیک در کانادا در سال‌های آینده نیز به رشد خود ادامه دهد.

مهندسی برق

با توجه به رشد سریع بخش‌های فناوری و زیرساخت‌های این کشور، پیش‌بینی می‌شود تقاضا برای مهندسان برق در سال‌های آینده همچنان بالا باقی بماند.

تقاضای بالا برای مهندسان برق در طیف وسیعی از صنایع وجود دارد، از جمله:

انرژی (تولید، انتقال، توزیع)          مخابرات            حمل و نقل         ساخت و ساز

فناوری اطلاعات            هوافضا

فرصت‌های شغلی در سراسر کانادا، به خصوص در استان‌های بزرگ مانند انتاریو، بریتیش کلمبیا، آلبرتا و کبک وجود دارد. برای آشنایی مختصر با برخی از وظایف شغلی که از یک مهندس برق در کانادا انتظار می رود،می شود اشاره کرد به:

طراحی، توسعه، تست و نظارت بر سیستم‌های الکتریکی

انجام تحقیقات و حل مسائل فنی

مدیریت پروژه‌های مهندسی

ارائه مشاوره فنی به مشتریان

نظارت بر کار تکنسین‌ها و برقکاران

مهندسی شیمی

مهندسی شیمی هم از رشته ها و مهارت های پرتقاضا در کانادا محسوب می شود. به خصوص در بخش‌هایی مانند:

صنایع نفت و گاز: کانادا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نفت و گاز در جهان است و به مهندسان شیمی برای طراحی، ساخت و بهره‌برداری از تاسیسات فرآوری و پالایش نیاز دارد.

صنایع غذایی: کانادا به دلیل کشاورزی قوی خود، به مهندسان شیمی برای توسعه و تولید محصولات غذایی جدید و فرآوری مواد غذایی نیاز دارد.

صنایع دارویی: صنعت داروسازی کانادا در حال رشد است و به مهندسان شیمی برای طراحی و ساخت فرآیندهای تولید دارو و توسعه داروهای جدید نیاز دارد.

صنایع زیست‌فناوری: کانادا در حال سرمایه‌گذاری در بخش زیست‌فناوری است و به مهندسان شیمی برای توسعه و تولید محصولات زیستی جدید نیاز دارد.

صنایع محیط زیست: با توجه به تمرکز کانادا بر توسعه پایدار، به مهندسان شیمی برای یافتن راه‌حل‌های نوآورانه برای چالش‌های زیست‌محیطی نیاز دارد.

متوسط حقوق مهندس شیمی در کانادا سالانه 110,000 دلار است.

حقوق با توجه به تجربه، محل کار و صنعت می‌تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد.

تحصیل رشته زیست و آزمایشگاهی

در کانادا، رشته زیست شناسی و علوم آزمایشگاهی در مقاطع مختلف تحصیلی از جمله کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می شود.

برخی از گرایش های محبوب در مقطع کارشناسی عبارتند از:

زیست شناسی سلولی و مولکولی

زیست شناسی ژنتیک

زیست شناسی گیاهی

زیست شناسی جانوری

میکروبیولوژی

بیوشیمی

علوم اعصاب

بوم شناسی

زیست فناوری

در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، دانشجویان می توانند در یک حوزه تخصصی تر مانند ژنتیک مولکولی، بیوشیمی بالینی، یا زیست شناسی اعصاب تحصیل کنند.

تحصیل رشته حقوق در کانادا

لیسانس حقوق : (J.D.)این مدرک پایه و اساس ورود به حرفه وکالت در کانادا است. دوره لیسانس حقوق به طور معمول سه سال طول می‌کشد و شامل دروس حقوق مدنی، کیفری، حقوق اداری و بین‌الملل می‌باشد.

 فوق لیسانس حقوق   (L.L.M.) این مدرک یک دوره یک یا دو ساله است که به دانشجویان اجازه می‌دهد تا در یک زمینه تخصصی حقوق، مانند حقوق تجارت، حقوق کیفری یا حقوق بشر، تحصیل عمیق‌تری داشته باشند.

دکترای حقوق( J.S.D.) این مدرک بالاترین مدرک تحصیلی در رشته حقوق است و برای کسانی که قصد دارند در زمینه حقوق به تدریس یا پژوهش بپردازند، مناسب است.

زندگی در کانادا

کانادا کشوری امن و با کیفیت زندگی بالا است. مردم کانادا به مهمان نوازی و احترام به فرهنگ های مختلف مشهور هستند.

هزینه زندگی در کانادا در مقایسه با سایر کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده آمریکا و انگلستان پایین تر است. با این حال، هزینه زندگی در شهرهای بزرگ مانند تورنتو و ونکوور می تواند بالاتر از زندگی در یک شهر کوچک در انگلستان یا ایالات متحده آمریکا باشد.دانشجویان بین المللی در کانادا مجاز به کار تا 20 ساعت در هفته در طول ترم تحصیلی و به صورت تمام وقت در تعطیلات هستند. این امر می تواند به شما در تامین بخشی از هزینه های خود کمک کند.

به طور خلاصه، با تحصیل در کانادا می توانید به اهداف خود در شرایط مساعد جامعه و زندگی دست یابید.

در ادامه می توانید بخشی از نمونه های موفق که توسط تیم تخصصی ویزانو اخذ شده را مشاهده کنید و باری دیگر از اعتماد به ویزانو اطمینان حاصل کنید!

سوالات متداول
بله، معمولا از 7 سالگی که مقطع مدرسه در نظر گرفته می شود تا 38 سالگی که برای تکمیل تحصیلات در مقطع دکتری می باشد، بازه سنی برای تحصیل در کانادا در نظر گرفته می شود.
مدرسه، کالج و دانشگاه های کانادا دارای شهریه هستند که حدود 25.000 تا 40.000 دلار کانادا می باشد. بجز مبلغ شهریه، هزینه های زندگی و اقامت نیز محاسبه می شود.
بله، در زمان درخواست ویزای تحصیلی کانادا، می توانید همسر خود را به عنوان همراه ثبت کنید.
مقالات مرتبط
نظرات
ارسال نظر

جهت ثبت نظر باید در سایت عضو شوید و یا وارد سایت شده باشید!

مشاوره بگیر

مشاوره بگیر