ویزای کاری نیوزلند

درخواست ویزای کاری نیوزلند شرایط  خاص خودش را دارد. متقاضیان کار در نیوزلند بعد از 2 سال کار در این کشور می توانند اقامت دائم  نیوزلند را به دست آورند. افرادی که از طریق ویزای کار در نیوزلند اقدام به مهاجرت به این کشور را دارند می توانند خانواده خود را در کنارشان داشته باشند و با خود همراه کنند. پروسه  درخواست ویزای کار نیوزلند در دو مرحله انجام می گیرد.

متقاضیان در مرحله ای قرار می گیرند که امتیازاتی از قبیل سن، تجربه کاری، مدارک و پیشنهاد کاری که از اهمیت زیادی برخوردار است.

دولت نیوزلند هر ماه یک متقاضی واجد شرایط را مجاز ورود به این کشور در نظر می گیرد که از این طریق بتوانند اقامتشان را به دست آورند. در این راستا بدست اوردن 160 امتیاز از الزامات ورود به نیوزلند می باشد.

متقاضیانی که یک کسب و کار جدید در نیوزلند راه اندازی کنند یا کسب و کار موفق خود را به نیوزلند منتقل کنند میتوانند از این طریق اقامت خود و خانواده شان را به دست آورند.

امتیاز های مورد نیاز مهاجرت به نیوزلند

کار در نیوزلند متقاضیان بسیاری دارد و اگر متقاضیان شهروند یا ساکن نیوزلند نباشند برای ورود به این کشور نیاز به ویزای کار نیوزلند دارند. واجدین شرایط برای اخذ ویزا به شرح زیر می باشد.

     یک پیشنهاد شغلی از سمت کارفرمای نیوزلندی داشته باشند.

     برای یک هدف خاص که مربوط به کار در نیوزلند می باشد.

♦     دارای یک شریک کاری می باشید و برای ادامه کار می خواهید وارد نیوزلند شوید.

     کسانی که در نیوزلند تحصیل کرده اند و میخواهند در نیوزلند کار کنند.

♦     رمتقاضیان کار در نیوزلند می‌بایست تجربه کاریشان با سطح مهارت و تحصیلاتی که در آن رشته داشتند مطابقت داشته باشد، کد رشته هایی که انتخاب می کنند می‌بایست با شغل پیشنهادی تطابق پیدا کند.

افرادی که از نظر مهارت در سطح 1، 2 و 3 قرار دارند، باید با یکی از روش های زیر اقدام نمایند:

♦     در این مرحله افرادی که دارای 5 سال سابقه کار می باشند با توجه به معیار های مشخص شده می توانند این سابقه کار را جایگزین مدرک تحصیلی خود نمایند. ( صلاحیت متقاضیان در این مرحله سنجیده می شود.)

♦     شغل متقاضیان می بایست در لیست مشاغلی که با کمبود نیروی کار مواجه هستند وجود داشته باشد و بتوانند شرایط آن را براورده کنند.

     برای دریافت ویزای کار نیوزلند شما باید ثابت کنید که در رشته های اعلام شده توسط دولت نیوزلند تجربه و حرفه کافی را دارید.

افرادی که مهارت آنها در سطح 4 و 5 می باشد:

♦     اشخاصی که در چهارچوب مشخص شده برای ویزای کار نیوزلند جز Qualifications New Zealand قرار گرفته اند و یا مدارک آن ها در فهرست مدارک معاف از ارزیابی قرار گرفته است. متقاضیان می بایست حداقل سه سال سابقه کاری مرتبط داشته باشند.

♦     شغل متقاضی باید در لیست مشاغلی که با کمبود نیروی کار مواجه است برآورد شده باشد.

مدارک تحصیلی معاف از ارزیابی :

مدارک تحصیلی در این لیست نیازی به ارزیابی توسط اداره صلاحیت نیوزلند (NZQA) ندارد. مدارکی که در فهرست مدارک معاف از ارزیابی قرار می گیرد قابل مقایسه با شخصی که مدارک تحصیلی خود را از نیوزلند دریافت کرده نیست. افرادی که در این لیست قرار میگیرند بدین معنا نیست که بر وضعیت تسریع در ثبت نام یا حقوق و دستمزد آنها یا با هدف استخدام تاثیر بگذارد.

واجدین شرایط برای معافیت از ارزیابی:

♦     این معافیت در جدول زیر از نظر علمی ذکر شده باشد.

     نهاد و موسسه اعطای مدرک تحصیلی در جدول زیر ذکر شده باشد.

اگر دعوت نامه کاری یا قرار داد کاری دارید و یا اینکه در نیوزلند مشغول به کار بودید برای ارائه خدمات بهتر می توانید یک نسخه از آ ن را به شرح ذیل ارایه دهید:

♦     شرح مفصلی از کار در نیوزلند

♦     زمانی که در نیوزلند استخدام بودید

♦     مدت زمان و ساعات کار شما در نیوزلند

♦     دریافتی و دستمزد شما در هر سال

♦     تاریخ شروع به کار شما در نیوزلند

♦     شغل ماهر یا پیشنهاد شغلی ماهر در نیوزلند 50 امتیاز به همراه دارد.

اگر هنوز ابهامی دارید یا کنجکاو شدید با مشاوران ما تماس بگیرید

 یا به صورت آنلاین یک وقت مشاوره حضوری رزرو کنید

ارزیابی رایگان