درباره ویزانو

موسسه مشاوران مهاجرتی  نوآوران ملل ماندگار به شماره ثبت 49979 با برند شناخته شده ویزانو ، برگرفته از ایده جدیدتر از آنچه که در سال های قبل در بین موسسات موجود مهاجرتی در جریان بود، تشکیل شد. فرآیند شکل گیری ویزانو براساس طرحی نو برای ارائه خدمات و تسهیل مراحل مرتبط به امور مهاجرت و فعالیت های قبل و بعد از مهاجرت افراد مشتاق به تجربه زندگی در کشور جدید، ایجاد شد. 

البته در تشکیل ویزانو، فقط استراتژی یک ایده جدید کافی نبود. ویزانو توسط آقای مهندس کوروش رفیعی فر با تجربه سال ها تحقیق، اجرا و تجربه برگزاری و حضور در گردهمایی و همایش های مختلف در حوزه مهاجرت پایه گذاری شد. کوروش رفیعی فر که از دوران نوجوانی به سبب کنجکاوی و علاقه خاص به تجربه زندگی در کشور جدید، دائما به دنبال کسب دانش به روز و به دست آوردن مهارت های کافی برای امور مهاجرتی بود، در سن 18 سالگی به عنوان مدرس برتر و جوان در بین موسسات معتبر آموزش زبان انگلیسی در آن زمان شناخته می شد. بعد از ورود به زمینه کاری برگزاری دوره های آموزش آیلتس و البته ارتباط های مختلف ایجاد شده در کشور استرالیا، همکاری خود را با وکلای رجیستر شده معتبر ایرانی مقیم استرالیا و نیوزلند آغاز کرد. 

به سبب آغاز این همکاری در اوایل سنین جوانی و البته علاقه شدید ایشان به کسب دانش هر چه به روزتر در زمینه قوانین مهاجرتی، به لطف پررودگار متعال تا به امروز یکی از موفق ترین مشاورین و کارشناسان مهاجرتی در حوزه نتیجه بخشی پرونده های متقاضیان مهاجرت به کشور های مختلف می باشد. 

مشاهده روزمه کاری و تحصیلی موسس ویزانو

ویزانو باور دارد که ما در کنار هم می توانیم به هدف های مشترک دست پیدا کنیم. چراکه :

صداقت ، تعهد و دانش به همراه خواستن می تواند دسترسی به هر هدفی را ممکن کند.

شعارهای سازمانی ویزانو ، پیام رسان نیازهای واقعی علاقه مندان به مهاجرت به کشوری نو می باشد. نیازهایی که به دلیل تجربه سال های فعالیت در این حوزه، به خوبی شناسایی شده و برای هرکدام پاسخی در خدمات ما در نظر گرفته شده است.

• ویزانو، طرحی نو ، برای شروعی نو ……

در حال حاظر ویزانو در ایران دفتر فیزیکی  فعال  و در کشورهای انگلستان، آلمان ، استرالیا دفاتر همکار و شرکلای تجاری ثبت شده دارد. دفاتر همکار ما در ایران مجوزهای لازم زیر نظر سازمان های نظارتی وزارت کار و امور حقوقی بین المللی را دارا می باشند که این صرفا گامی در جهت اطمینان بخشی و شفافیت کاری ما محسوب می شود. چرا که اعتبار ما بین متقاضیان مهاجرت بیشتر به جهت کیفیت خدمات و نحوه پاسخگویی صبورانه و دلسوزانه در کنار هوشمندی درباره قوانین و شرایط موجود شهرت دارد.

تمام نگاه و مسیر سازمانی ویزانو طبق استانداردهای بین المللی مدیریت تعریف شده است و هدف اصلی گردآوری این موسسه مهاجرتی ،پیشنهاد، راهنمایی و اجرای بهترین مسیر قانونی مهاجرت به متقاضیان می باشد.

در کنار گروهی از کارشناسان مجرب مهاجرتی در ایران، بهره گیری از وکیل پایه یک دادگستری ،کارشناس برگزاری آزمون های زبان بین المللی و مترجمین قدیمی و کارکشته بخش ترجمه مدارک ، از ویزانو تیم مهاجرتی منحصر به فرد برای ارائه خدمات در خور و شایسته متقاضیان ایجاد کرده است.

” تمام نیاز های مهاجرتی شما در ویزانو پاسخی دارد. این یک تعهد واقعی به شماست.”

کافیست یکبار به ما اعتماد کنید!

ما همواره با لبخند، پاسخگوی شما خواهیم بود.

برای آشنایی با رزومه کاری و تحصیلی موسس ویزانو، کلیک کنید.

ارزیابی رایگان