ترجمه با مهر ناتی استرالیا

ترجمه ناتی ، مهر ناتی استرالیا


ترجمه ناتی چیست؟ مهر ناتی چیست؟ ترجمه مدارک با مهر ناتی چه استفاده ای دارد؟ ناتی چیست؟ مترجم ناتی چه کسی است؟ آیا از مهر ناتی استرالیا برای ترجمه مدارک مهاجرتی استفاده کرده اید؟ آیا اداره مهاجرت استرالیا ترجمه ناتی را مورد تایید خود می داند؟ فواید و معایب ترجمه مدارک با استفاده از مهر ناتی در چیست؟


در این مطلب خواهید خواند......

هر آنچه درباره ناتی باید بدانیم


ناتی چیست؟

ناتی مهر مترجمان رسمی استرالیا می باشد و ناتی برگرفته از واژه کامل  National Accreditation Authority for Translators and Interpreters است که انجمن مترجمان استرالیا نیز نامیده می شود.

ناتی عضو مسئول در بازرسی و ارزیابی استانداردهای حرفه ترجمه کتبی و شفاهی برای کشور استرالیا می باشد. سازمان ناتی تاکنون برای 145 مترجم فارسی در سراسر جهان مجوز صادر کرده است و به عنوان مترجم رسمی سازمان شناخته می شوند . مهر ناتی باید توسط مترجم ناتی فارسی به انگلیسی زده شود.
در مناطق مختلف دنیا مترجمانی دارای مهر ناتی زبان کشور خود هستند که ترجمه رسمی برای استرالیا انجام می دهند.
شما می توانید لیست مترجمان ناتی را در سایت https://www.naati.com.au/ پیدا کنید .


فایده ترجمه مدارک با ناتی

ترجمه مدارک با مهر ناتی برای کشور استرالیا مزیت هایی دارد. از جمله :


ترجمه مدارک با هزینه کمتر. به این دلیل که با استفاده از مهر ناتی دیگر لزومی به تایید ترجمه توسط مراجع دیگر و یا مراجعه به دادگستری در خارج از کشور را نخواهید داشت.

صرفه جویی در زمان یکی دیگر از فوائد ناتی است که دارای اعتبار بیشتر در نزد مقامات استرالیایی می باشد ونیاز به تاییدیه مجدد از دادگستری و امورخارجه ایران نیست .

بیشتر وکلای فعال مهاجرت به استرالیا در ایران امور ترجمه مشتریان خود را به مترجمان ناتی می سپارند.
تایید و برابر با اصل کردن مدارک برای ارائه به اداره مهاجرت استرالیا توسط وکیل ثبت شده مهاجرت انجام می شود.


معایب استفاده ترجمه مدارک با استفاده از مهر ناتی :

مهر ناتی فقط برای کشور استرالیا معتبر است و ترجمه مدارک با استفاده از مهر ناتی برای کشورهای دیگر از جمله کانادا اعتبار ندارد.


وکلای رجیستر شده مهاجرتی ویزانو در استرالیا با همکاری مترجین ناتی ، پروسه اخذ ویزای استرالیا و مهاجرت به استرالیا را برای شما آسان کرده اند.

ما در کنار خدمات مهاجرتی ، انجام امور ترجمه ناتی را به عهده می گیریم و با بالاترین کیفیت ممکن در سریع ترین زمان ،ترجمه مدارک ناتی را انجام داده و با استفاده از دانش مشاورین مهاجرتی استرالیا ، حتی در انتخاب لغات مرتبط و مورد نظر آفیسرهای استرالیایی دقت نظر ویژه ای به خرج می دهند.

تیم مترجمین ناتی ویزانو از تمام وکلای مهاجرتی فعال در استرالیا و متقاضیان ویزاهای مختلف استرالیا برای سپردن امور مربوط به ترجمه ناتی و مهر ناتی دعوت به عمل می آورد.

البته این بخشی از ادعای ما در پاسخ به تمام نیاز های مهاجرتی شما است .