ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا

 

ویزای توریستی کانادا ویزای است که اکثرا افراد برای بازدید از عزیزانشان، بررسی فرصت های شغلی و سفر های تفریحی از آن استفاده میکنند. ویزای توریستی کانادا به 2 شکل است: ویزای سینگل و ویزای مالتیپل. در ویزای سینگل شخص متقاضی تنها میتواند یک بار وارد خاک کانادا بشود و تا مدتی که ویزای آن به او اجازه میدهد در خاک کانادا بماند. اما در ویزای مالتیپل کانادا فرد میتواند تا 5 سال بدون محدودیت وارد خاک کانادا شده و از آن خارج شود. البته این مورد بسیار حائز اهمیت است که فرد در هر بار ورود اجازه دارد تا 6 ماه در کانادا باشد و زمانی که این 6 ماه به پایان برسد فرد باید از خاک کانادا خارج شده و دوباره به این کشور بازگردد.

تحصیل با ویزای توریستی کانادا:

بسیاری این سوال را دارند که آیا میتوانند با ویزای تورستی کانادا فرزندانشان را در کانادا به مدرسه بفرستند و یا آیا میتوانند خودشان در کانادا تحصیل کنند؟

در جواب این سوال باید گفت که اگر میخواهید فرزندانتان بتوانند در مدارس این کشور تحصیل کنند شما باید برای آنها اقدام به اخذ ویزای دانش آموزی کنید. خودتان هم اگر پس از اخذ ویزای توریستی کانادا وارد کانادا شده و بخواهید در یکی از موسسات آموزشی و معتبر این کشور تحصیل کنید میتوانید ویزای خود را به ویزای دانشجویی کانادا تغییر دهید. حال اگر بخواهید با ویزای توریستی کانادا وارد این کشور شده و کار کنید میتوانید پس از ورود به دنبال کار گشته و با یافتن کاری که تاییدیه داشته باشد ویزای خود را به ویزای کار واقامت دائم کانادا تبدیل کنید.

 

مدارک مورد نیاز شما برای اخذ ویزای توریستی کانادا:

  • پاسپورت معتبر
  • تمکن مالی
  • مدارکی دال بر برگشت شما به کشورتان( مانند افراد خانواده، داشتن شغل در کشورتان، اشتغال شما به تحصیل،تعلقات مالی و ...)،زیرا آفیسری که قرار است به شما ویزا دهد باید اطمینان حاصل کند که شما قصد ماندن در کانادا را نداشته و به کشورتان بازخواهید گشت.
  • نکته مهمی که در اخذ ویزای توریستی کانادا وجود دارد این است که داشتن ویزای شینگن و دعوت نامه اجباری نیست، اما اگر این دو مورد را داشته باشید پرونده شما بسیار قوی خواهد بود و درصد موافقت با درخواست ویزای توریستی شما بالاتر خواهد رفت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در این زمینه با ما در ارتباط باشید.