ترجمه ناتی

ترجمه ناتی

ترجمه ناتی

ترجمه ناتی ترجمه ای است که توسط مترجم ناتی انجام شده و مهر ناتی دارد.ناتی ( NAATI) مخفف کلمهThe  National Accreditation Authority for Translators and Interpreters Ltd است. ترجمه ناتی ترجمه رسمی و مورد قبول کشور استرالیا میباشد و این کشور برای انتخاب مترجم های ناتی آنها را مورد امتحان قرار میدهد و در صورتی که شخص مترجم توانایی قبول شدن در آزمون ناتی را داشته باشد این کشور او را مترجم ناتی مینامد و به او مهر ناتی می دهد و در این مرحله مترجم ناتی میتواند کار های ترجمه ناتی را قبول کند. برای اینکه شخصی بخواهد مترجم ناتی شود و ترجمه ناتی انجام دهد باید به دو زبان( که یکی از آنها حتما باید انگلیسی باشد) کاملا مسلط باشد و بتواند در زمانی کوتاه متون آن دو زبان را بدون اشتباه به یکدیگر تبدیل کند. در این صورت فرد میتواند در آزمون ناتی ثبت نام کرده و در زمان مشخص شده برای شرکت در این آزمون به استرالیا سفر کنند.

سایت رسمی ناتی استرالیا: www.naati.com.au

 

کاربرد دیگر ناتی آزمون آن است. همانطور که ذکر شد شخصی اگر بخواهد مترجم ناتی باشد باید در آزمون حرفه ای ناتی شرکت کند ولی اگر فرد قصد مهاجرت به استرالیا را داشته باشد میتواند در آزمون نیمه حرفه ای ناتی شرکت کرده و در صورت قبولی 5 امتیاز به امتیازات مهاجرتی خود بیافزاید. اما توجه داشته باشید که در صورت قبولی در این آزمون فرد مترجم ناتی تلقی نمیشود و مهر ناتی ندارد، پس در نتیجه نمیتوان برای ترجمه ناتی به وی مراجعه کرد.

ترجمه ناتی ترجمه ای بسیار معتبر و قابل اعتماد برای اداره مهاجرت و سفارت استرالیا میباشد. شخصی که برای سفر یا مهاجرت میخواهد به استرالیا برود باید مدارکش را ترجمه کرده و با مهری معتبر به این سفارت ارائه دهد تا سفارت معتبر بودن آن مدارک را قبول کند.افرادی که قصد سفر و یا اخذ اقامت استرالیا را دارند میتوانند به جای ترجمه مدارکشان و مهر آنها توسط دادگستری و یا وزارت امور خارجه،کار خود را به مترجم ناتی بسپارند. مدارکی که شما برای ترجمه ناتی به مترجم ناتی میسپارید و بعد با مهر ناتی تحویل میگیرید به مراتب ارزش قانونی بیشتری هم برای اداره مهاجرت استرالیا دارد. موضوع بعدی که باعث میشود افراد ترجمه مدارکشان را به مترجم ناتی سپرده و اقدام به ترجمه ناتی کنند این است که ترجمه ناتی از نظر صرف زمان و هزینه بسیار مناسب است و مترجم ناتی بسیار سریع تر و با هزینه کمتر ترجمه ناتی مدارک شما را برایتان آماده میکند و به شما میدهد.

*در نظر داشته باشید که وقتی مدارک شما توسط مترجم ناتی ترجمه شد و مهر ناتی خورد دیگر نیازی به مهر های وزارت امور خارجه و یا دادگستری ندارد.

مجموعه ویزانو ترنس نماینده رسمی ناتی استرالیا در ایران اماده ارائه خدمات ترجمه ناتی توسط مترجم ناتی و مهر ناتی برای متقاضیان محترم میباشد.

 

 برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.