راه های اقامت و مهاجرت به استرالیا

راه های اقامت و مهاجرت به استرالیا

استرالیا به دلیل داشتن شرایط مطلوب اشتغال و شرایط اجتماعی مناسب مورد توجه بسیاری از مهاجران در سرتاسر دنیا قرار دارد. مهاجرت به استرالیا شرایط زندگی بسیار مناسبی را برای متقاضیان مهاجرت فراهم می کند. اشتغال ، تحصیل رایگان ، کارآفرینی و شرایط اجتماعی مناسب در کنار اخذ پاسپورت دارای اعتبار بالا از مهم ترین انگیزه های متقاضیان مهاجرت به استرالیا است.

مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا با ویزای اقامت استرالیا از طرق مختلفی امکان پذیر است. رسالت ما به عنوان وکیل ثبت شده در سازمان مهاجرتی استرالیا این اجازه را نمی دهد که به راه های غیر قانونی و پناهندگی برای اخذ اقامت استرالیا بپردازیم. ولی با وجود راه های بسیار مختلف با تعریف زیرگروه های  ویزا برای استرالیا ، واقعا هم وطنان عزیزمون نیازی نیست که با تحمل فشارهای فراوان برای اخد اقامت و ویزای استرالیا اقدام کنند.

اگر شما برای مهاجرت تصمیمی دارید و برای انتخاب شرایط نزدیک به شرایط خودتان به جستجوی راه کار قانونی هستید، به سایت ویزانو خوش آمدید! از مطلب زیر شروع به خواندن کنید و هرجایی که برایتان جالب به نظر رسید، برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک آن کلیک کنید. در نهایت اگر نیاز به صحبت شفاهی با کارشناسان ما داشتید، با کمال میل پذیرای تماس شما هستیم.

مهاجرت به استرالیا, راه های قانونی مهاجرت به استرالیا, استرالیا, مهاجرت , ویزای استرالیا, اقامت استرالیا, اخذ اقامت استرالیا, ویزای اقامت استرالیا, ویزاهای استرالیا 

راه های قانونی مهاجرت به استرالیا و اقامت استرالیا بدین صورت است :

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای مهارتی ( Skill Visa )

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری  ( Business Visa )

مهاجرت به استرالیا از طریق پیشنهاد شغلی از کارفرمای استرالیایی ( Job offer )

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل( Student Visa  )

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج  ( Marriage Visa )

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای دانشگاه های شناخته شده  ( Recognized Institute )

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای والدین (Parent Visa )

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای استعداد های خاص ( Talent Visa )

 

برای اطلاع از جزییات هر یک از موارد بالا ، روی آن کلیک کنید.